Állásajánlat: budai ügyvédi iroda olaszul beszélő ügyvédjelöltet keres

Budapesten az I. kerületben polgári joggal (elsősorban ingatlan és társasági joggal) foglalkozó ügyvédi iroda olaszul beszélő ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
- bírósági beadványok és egyéb okiratok szerkesztése,
- peres és más hatósági eljárásokban jogi képviselet ellátása,
- ügyfelekkel való kapcsolattartás, adminisztratív feladatok ellátása,
- jogszabálykutatás,
- elektronikus cégeljárásban való közreműködés,
- földhivatali ügyintézés.

Elvárások:
- önálló munkavégzésre való képesség,
- precizitás, igényes munkavégzés, megbízhatóság,
- jó kommunikációs készség,
- Office programok, elektronikus jogtárak és egyéb irodai szoftverek magabiztos használata,
- olasz nyelv legalább középfokú ismerete,
- ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
- igényes munkakörnyezet,
- hosszú távú munkalehetőség,
- számos jogterület megismerésének lehetősége a gyakorlatban,
- versenyképes fizetés.

Munkaidő: főállás, fizetés: megegyezés szerint.

Az önéletrajzokat a tothzita@stveress.hu e-mail címre küldjétek.