Állásajánlat: jelentős ügyfélkörrel rendelkező XIV. kerületi ügyvédi iroda egyéni ügyédet keres

Pozíció: ügyvéd
Jelentős ügyfélkörrel rendelkező XIV. kerületi ügyvédi iroda hagyományos ügyvédi feladatok folyamatos ellátásában, megbízási szerződés alapján személyesen közreműködő egyéni ügyvédet keres.

Feladatok:
- okiratok szerkesztése
- beadványok, levelek szerkesztése
- szerződések szerkesztése és véleményezése
- jogi állásfoglalások készítése
- eljárás bíróságok előtt peres és peren kívüli ügyekben, valamint hatóságok és egyéb
- szervek előtt, jogi képviselet ellátása
- ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
- megbízhatóság, pontosság, önállóság, fokozott teherbírás
- megbízó iránti lojalitás
- problémamegoldó képesség
- magabiztos, határozott fellépés
- szövegszerkesztő, táblázatkezelő programok felhasználói szintű ismerete
- ügyintézések elektronikus rendszereinek ismerete, alkalmazása

Előnyt jelent:
- egészségügyi jogban, illetve egészségügyi területen szerzett ismeret
- mielőbbi munkakezdés

Amit kínálunk:
- összetett gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen
- hosszú távú együttműködés lehetősége
- korrekt díjazás
- az ügyvédi iroda infrastruktúrájának használata

Munkavégzés helye:
Budapest
Kistarcsa

Munkaidő:
megegyezés szerint

Fizetés:

Munkáltató cég:
Darázs & Társai Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó:
Dr. Darázs Ferenc ügyvéd

Cím:
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 31.

Telefon:
+36 1 460 9876

info@dszt.hu

fényképes önéletrajzzal az info@dszt.hu e-mail címen

Határidő:
2018-08-15