Állásajánlat: kis létszámú ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Gazdasági és polgári joggal, társasági joggal, munkajoggal és közbeszerzéssel foglalkozó, kis létszámú ügyvédi irodába ügyvédjelöltet keresünk határozatlan időre.

Feladatok:
- ügyvéd napi munkájának támogatása,
- klasszikus ügyvédjelölti feladatok,
- bírósági beadványok és egyéb okiratok szerkesztése,
- szerződések előkészítése,
- behajtási és végrehajtási eljárások intézése,
- elektronikus cégeljárásban való közreműködés,
- elektronikus rendszereken történő iratbeadások,
- eljárás bírósági és más hatósági ügyekben,
- hatóságok/bíróságok előtti tárgyalásokon történő képviselet,
- jogszabálykövetés és kutatás,
- ügyfelekkel történő levelezés, egyéb kapcsolattartás,
- külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás,
- adminisztratív feladatok ellátása: iktatás, nyilvántartások vezetése, postázás, határidők kezelése,
- önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása.

Elvárások:
- jogi egyetemi diploma, minimum cum laude végzettség,
- levelezőképes angol nyelvtudás,
- önálló munkavégzési képesség,
- magas minőségű, jó tempójú gépírás,
- számítástechnikai ismeretek,
- nagy munkabírás,
- megbízhatóság, lojalitás,
- jó kommunikációs készség, gyakorlatiasság, határozottság,
- Office, egyéb irodai, jogi szoftverek magabiztos használata (kezdő pályázónak a jogi szoftverek használatát megtanítjuk),
- elhivatottság az ügyvédi munka iránt.

Előnyt jelent:
- gyakornoki, ügyvédjelölti gyakorlat,
- jó referencia,
- jogosítvány,
- saját gépkocsi.

Amit kínálunk:
- széleskörű gyakorlati és elméleti tapasztalatok megszerzése az érdemi munkában,
- az ügyvédi hivatás, illetve a megjelölt szakterületek műveléséhez szükséges szemlélet és gyakorlati ismeretek elsajátítása,
- jó munkahelyi légkör,
- budai környezet, jó közlekedési kapcsolatok,
- tartós munkalehetőség,
- fix, kiszámítható munkaidő,
- cafeteria rendszer.

Fizetés: megegyezés szerint. Munkába lépés: megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: dr. Csumpilla Rita egyéni ügyvéd, 1026 Budapest, Hűvösvölgyi út 29., e-mail: drcsumpilla@csumpilla.hu

Jelentkezési határidő: 2018. 02. 26.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, a diploma másolatával, a referencia nyújtó adataival.

Tájékoztatás: Ha interjún nem vesz részt a pályázó, akkor a jelentkezése és az ahhoz kapcsolódó összes dokumentum, mint személyes adat törlésre kerül az állás betöltésekor, amelynek várható időpontja 2018. március hónap. Az interjún részt vevő pályázók személyes adatai törlésre kerülnek az állás betöltését követő 120. napon.