Állásajánlat: nemzetközi vonatkozású gazdasági ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda gyakornokot keres

Az elsődlegesen nemzetközi vonatkozású gazdasági ügyekkel foglalkozó BALÁZS TAMÁS Ügyvédi iroda mint a BALÁZS & KOVÁTSITS Ügyvédi Társulás tagja (www.bakolegal.com) heti 10-20 óra elfoglaltsággal jogi gyakornokot keres.

Feladatok:
– ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon adott idegen nyelven,
– szerződések és peres beadványok szerkesztésében való aktív részvétel,
– jogi kutatómunka,
– hivatali ügyintézés.

Elvárások:
– legalább harmadéves jogi egyetemi tanulmányok,
– az angol nyelv magas szintű ismerete (nem a nyelvvizsga bizonyítvány, hanem a tényleges tudás számít),
– team munkára való alkalmasság,
– jó kommunikációs készség,
– precizitás,
– jó problémamegoldó képesség,
– eredményorientáltság.

Előnyt jelent: további idegen nyelvek (orosz, német, olasz, spanyol, francia) ismerete.

Jelentkezés: írásban, magyar és idegen nyelvű önéletrajz megküldésével Dr. Balázs Tamás irodavezető ügyvédnek címezve az office@bakolegal.com e-mail címre.