Állásajánlat: polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Elsősorban polgári joggal – azon belül főként gazdasági joggal -, valamint médiajoggal, munkajoggal foglalkozó budapesti belvárosi ügyvédi iroda az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett, megbízható, legalább 1 év ügyvédi irodában szerzett tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
– okiratok, jogi állásfoglalások, szerződések készítése, véleményezése;
– okiratok, beadványok elektronikus rendszeren keresztül történő beadása (perkapu, ÁNYK, e-szignó);
– jogi szabályozás, jogalkalmazási gyakorlat folyamatos figyelemmel kísérése;
– frekvenciapályázatok elkészítésében való közreműködés;
– jogi képviselet ellátása peres és nemperes eljárások során;
– ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:
– önálló munkavégzésre való képesség;
– megbízhatóság, precizitás;
– szakmai igényesség;
– csapatban való gondolkodás;
– angol nyelvtudás;
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:
– folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
– sikeres szakvizsgát követően partneri lehetőség;
– színvonalas munkakörnyezet;
– versenyképes jövedelem;
– fiatalos csapat, családias légkör.

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével a katalin@nadray.hu e-mail címre, fizetési igény megjelölésével.