Állásajánlat: Vegyes praxisú, klasszikus, belvárosi ügyvédi iroda gyakornokokat keres

Vegyes praxisú, klasszikus, belvárosi (XIII. kerületi) ügyvédi iroda gyakorlattal rendelkező GYAKORNOKOK  jelentkezését várja.
Elvárások:
  • irodánál dolgozó ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának segítése
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal
  • hivatali ügyintézés
  • lelkiismeretesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • csapatszellem
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség, kreativitás
  • Office programok, elektronikus jogtárak magabiztos használata
  • Általános Nyomtatványkitöltő (ÁNYK) program magabiztos használata
A pályázatok elbírásánal előnyt jelent, az  azonnali munkakezdés.
Amit kínálunk:
  • fiatalos munkakörnyezet, dinamikus munkatempó
  • önálló érdemi munkavégzés lehetősége
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • gyakorlati idő leigazolása
A fényképes önéletrajzokat a thaisz@thaisz.hu e-mail címre várjuk.
Thaisz Ügyvédi Iroda