Megújul az elektronikus ügyintézési felület

Örömmel tájékoztatjuk kollégáinkat arról, hogy a Budapesti Ügyvédi Kamara fejlesztéseinek keretein belül elkészült az új elektronikus ügyintézési felület, mely 2022. január 1. napjától átveszi a jelenleg használatban lévő rendszer helyét a már ismert ugyvedikamara.hu címen.

FIGYELEM! A hatósági ügyintézés 2021. december 19. és 2022. január 3. között szünetel!

Az új rendszerre való átállásra az ügybeadási szünet időszakában (2021. december 19. és 2022. január 3. között) kerül sor. Ennek egy fontos lépése, hogy a jelenlegi oldal 2021. december 30. napján lekapcsolásra kerül. Szíves türelmüket kérjük és köszönjük!

Az ugyvedikamara.hu felülete megújult külsővel és bővített funkcionalitással 2022. január 1. napjától, a hatósági ügyintézés lehetőségével pedig 2022. január 3. napjától várja Önöket!

A felület használatához előzetesen megtekinthető segédlet ide kattintva érhető el.