Előadások

A képzés gyakorlatiassá tétele érdekében mindkét évfolyamon 25-35 fős tancsoportokat alakítunk ki. A csoportbeosztást, a részletes tantervet és az előadások anyagait ezen az oldalon tesszük közzé.

Mindkét évfolyam képzése a Budapesti Ügyvédi Kamara épületében történik (1055 Budapest, Szalay utca 7.). Az előadásokra – az I. évfolyam évnyitó előadásának kivételével – mindkét évfolyam esetében 16 órától 19 óráig kerül sor.

Az alábbi információk a 2019-2020. tanévre vonatkoznak. További információkért kérjük, hogy vegyék fel a kapcsolatot a BÜK oktatási ügyekkel megbízott munkatársával, Kamenszky Katalinnal (e-mail: oktatas@bpbar.hu, telefon: 06-1-353-0155/131. mellék).

Csoportbeosztás

Mindkét évfolyamon 12 oktatási csoportot indítunk (1-12. csoport). Az évnyitó előadás az I. évfolyamos hallgatók számára 2019. október 1. napján lesz (ún. plenáris előadás) a Budapesti Ügyvédi Kamara Dísztermében. Az 1-6. csoport számára 16:00 és 17:00 óra között, a 7-12. csoport számára pedig 17:30 és 18:30 óra között. Az esetleges eltérésről a csoport tagjait e-mailen tájékoztatjuk, ezért kérjük, hogy az előadást megelőző napon levelezőrendszerükben ellenőrizzék, nem küldtünk-e tájékoztatást esetleges változásról. Kérjük, hogy ezt valamennyi előadás előtt tegyék meg.

Előadások időpontja, tematikája

  • AZ ELŐADÁSOK 16 ÓRÁTÓL 19 ÓRÁIG TARTANAK!!!

    ELŐADÁSOK
    Az I. évfolyam számára

    1. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00-17:00 óráig)

    2019. október 15. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 21. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 25. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. december 11. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 13. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 27. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 10. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 24. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 9. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 11– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 18. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00-17:00 óráig)

    2019. október 15. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 21. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 25. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 11. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 13. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 27. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 10. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 24. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 9. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 11– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 18. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    3. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00-17:00 óráig)

    2019. október 15. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 21. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 25. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 11. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 13. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 27. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 10. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 24. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 9. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 11– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 18. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    4. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00-17:00 óráig)

    2019. október 15. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 22. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 26. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 11. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 14. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 28. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 11. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 25. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 9. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 11– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 18. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    5. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00-17:00 óráig)

    2019. október 15. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 22. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 26. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 11. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 14. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 28. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 11. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 25. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 9. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 11– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 18. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    6. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00-17:00 óráig)

    2019. október 15. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 22. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 26. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 11. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 14. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 28. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 11. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 25. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 9. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 11– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 18. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    7. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30-18:30 óráig)

    2019. október 16. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 29. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 27. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 12. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 15. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 29. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 12. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 26. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 10. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 12– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 19. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    8. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30-18:30 óráig)

    2019. október 16. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 29. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 27. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 12. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 15. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 29. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 12. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 26. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 10. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 12– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 19. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    9. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30-18:30 óráig)

    2019. október 16. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 29. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 27. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 12. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 15. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 29. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 12. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 26. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 10. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 12– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 19. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    10. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30-18:30 óráig)

    2019. október 16. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 30. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 28. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 12. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 16. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 30. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 13. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 27. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 10. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 12– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 19. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    11. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30-18:30 óráig)

    2019. október 16. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 30. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 28. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 12. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 16. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 30. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 13. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 27. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 10. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 12– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 19. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    12. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 1. – Vállalkozás és hivatás, az ügyvédi és a jogtanácsosi kar (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30-18:30 óráig)

    2019. október 16. – Az ügyvédi törvény, az ügyvédi tevékenységet gyakorlók (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. október 30. – Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 28. – Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2019. december 12. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. január 16. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 30. – Az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló törvény, elektronikus kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 13. – A jogügyletek biztonsága (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 27. – Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 10. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 12– Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2020. március 19. – EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

  • AZ ELŐADÁSOK 16 ÓRÁTÓL 19 ÓRÁIG TARTANAK!!!

    ELŐADÁSOK
    A II. évfolyam számára

    1. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 7. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 4. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 18. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. december 2. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 6. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 20. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 3. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 17. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 2. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 23. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 6. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 20. – Munkajog (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. május 6. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 7. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 4. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 18. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. december 2. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 6. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 20. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 3. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 17. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 2. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 23. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 6. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 20. – Munkajog (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. május 6. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    3. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 7. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 4. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 18. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. december 2. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 6. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 20. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 3. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 17. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 2. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 23. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 6. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 20. – Munkajog (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. május 6. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    4. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 8. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 5. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 19. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. december 3. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 7. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 21. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 4. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 18. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 3. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 24. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 7. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 21. – Munkajog (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. május 6. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    5. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 8. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 5. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 19. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. december 3. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 7. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 21. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 4. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 18. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 3. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 24. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 7. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 21. – Munkajog (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. május 6. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    6. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 8. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 5. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 19. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. december 3. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 7. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 21. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 4. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 18. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 3. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 24. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 7. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 21. – Munkajog (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. május 6. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    7. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 9. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 6. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 20. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. december 4. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 8. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 22. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 5. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 19. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 4. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 25. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 8. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 22. – Munkajog (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. május 7. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    8. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 9. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 6. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 20. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. december 4. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 8. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 22. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 5. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 19. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 4. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 25. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 8. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 22. – Munkajog (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. május 7. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    9. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 9. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 6. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 20. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. december 4. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 8. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 22. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 5. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 19. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 4. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 25. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 8. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 22. – Munkajog (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. május 7. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    10. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 10. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 7. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. november 21. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2019. december 5. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 9. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. január 23. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 6. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. február 20. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 5. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. március 26. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 9. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. április 23. – Munkajog (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2020. május 7. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

    11. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 10. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 7. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. november 21. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2019. december 5. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 9. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. január 23. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 6. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. február 20. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 5. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. március 26. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 9. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. április 23. – Munkajog (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2020. május 7. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)

     12. csoport
    (Az előadások 16 órától 19 óráig tartanak!)

    2019. október 10. – Az új polgári perrend, az első fokú eljárás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 7. – Az új polgári perrend, perorvoslatok (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. november 21. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2019. december 5. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 9. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. január 23. – A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 6. – Tulajdonjog átruházásra irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. február 20. – Ptk. dologi jog, ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 5. – Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. március 26. – Büntetőeljárás, védelem (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 9. – Ptk., a kártérítés (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. április 23. – Munkajog (az előadás helyszíne: Klub)

    2020. május 7. – Adatvédelem (az előadás helyszíne: Díszterem)