Állásajánlat: a CHSH Dezső és Társai Ügyvédi Iroda gyakornokokat keres

Irodánk, a CHSH Dezső és Társai Ügyvédi Iroda hosszú távra keres gyakornokokat (legalább heti 20 órában).

Feladatok:
- okiratszerkesztés, szerződések előkészítése,
- jogszabályok, jogesetek kutatása, fordítás,
- ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának segítése.

Elvárás:
- jogász hallgatói jogviszony,
- önálló, megbízható és precíz munkavégzés,
- legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (további idegen nyelv ismerete előny),
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- jogi szaknyelvi tapasztalat,
- jogi munka során használt szoftverek ismerete.

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem, valamint a kötelező gyakorlat igazolása,
- fiatalos, lendületes csapat,
- egyéni fejlődés támogatása,
- ügyvédi munka részét képező programok ismeretének elsajátítása,
- rugalmas munkabeosztás.

Munkavégzés helye: Budapest I. ker.

Munkaidő: legalább heti kb. 20 óra.

Jelentkezés: a fényképes önéletrajzokat a hr@chsh.hu címre várjuk. Irodánkról további információ a www.chsh.hu honlapon található. A megküldött önéletrajzokat csak a gyakornoki állásra való jelentkezéssel kapcsolatban kezeljük és a következő naptári félév végén töröljük.