Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda közbeszerzési tanácsadót keres

A Dr. Sándor Ügyvédi Iroda (1052 Budapest, Deák Ferenc u. 23.) budapesti, főállású munkavégzésre, jogi szakvizsgával és gyakorlattal rendelkező közbeszerzési tanácsadót keres. Az iroda polgári-, cég-, munka-, ingatlan-, és közbeszerzési jogi ügyekkel foglalkozik.

Feladatok:
– közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása az EKR rendszeren keresztül,
– közbeszerzéshez kapcsolódó dokumentációk összeállítása és az eljárás önálló lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig,
– az eljárások teljes körű dokumentálása,
– kapcsolattartás a közbeszerzési eljárásban érintett partnerekkel, részvétel közbeszerzésekkel kapcsolatos üléseken, egyeztetéseken,
– közbeszerzési jogi állásfoglalások készítése, a joggyakorlat nyomon követése,
– közbeszerzési tárgyú tanácsadás.

Elvárások:
– felsőfokú végzettség, jogi szakvizsga,
– érdemi szakmai gyakorlat ajánlatkérői oldalon,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
– megbízhatóság, terhelhetőség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék,
– mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság,
– lényeglátó, rendszerező szemlélet,
– jó kommunikációs és fogalmazási készség.

Előnyt jelent:
– ügyvédi irodában szerzett gyakorlat,
– közbeszerzési referens végzettség (OKJ),
– közbeszerzési szakjogász végzettség,
– FAKSZ minősítés,
– B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
– releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
– kellemes munkakörnyezet, légkör,
– versenyképes fizetés,
– azonnali munkakezdés,
– fejlődési, tanulási lehetőség.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a zsolt.sandor@sandorlegal.hu e-mail címen, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.