Állásajánlat: hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda ügyvédjelöltet vagy pályakezdő ügyvédet keres

Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező magyar ügyvédi iroda gazdasági jog és iparjogvédelem területe iránt érdeklődő ügyvédjelöltet vagy kezdő ügyvédet keres.

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk.

Feladatok:
- szerződések, egyéb okiratok, szabályzatok készítése és véleményezése;
- társasági ügyek intézése;
- állásfoglalások készítése, jogi tanácsadás;
- peres és nem peres beadványok készítése;
- védjegyek kutatása;
- jogszabályfigyelés.

Elvárások:
- magas szintű szakmai tudás;
- magas szintű angol nyelvismeret írásban és szóban;
- csapatmunkában és önállóan történő munkavégzés képessége;
- megbízhatóság és precizitás.

Előnyt jelent:
- munkaképes német nyelvismeret;
- kiemelkedő egyetemi tanulmányok;
- külföldi tanulmányok.

Amit kínálunk:
- igényes, modern irodai munkakörnyezet;
- szakmai fejlődés lehetősége tapasztalt kollégák támogatásával;
- továbbképzés lehetősége;
- nemzetközi ügyfélkör, idegennyelvtudás aktív használatának lehetősége;
- versenyképes anyagi elismerés;
- hosszú távú együttműködés lehetősége.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzot, továbbá angol nyelvű motivációs levelet a gyula.gabriel@bogsch.hu címre kérjük küldeni.