Állásajánlat: lendületesen fejlődő belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet/alkalmazott ügyvédet keres

Lendületesen fejlődő, széles ügyfélkörrel rendelkező budapesti belvárosi ügyvédi iroda fiatal csapatába keres lelkes, nagy munkabírású, kiemelkedően jó kommunikációs képességgel, valamint kizárólag legalább egy éves szakmai tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet/alkalmazott ügyvédet azonnali kezdéssel, széleskörű szakmai tapasztalatszerzési lehetőséggel.

Feladatok:
- szerződések készítése, véleményezése,
- cégjogi képviselet,
- beadványok, állásfoglalások előkészítése,
- jogi kutatómunka,
- kapcsolattartás ügyfelekkel,
- peres képviselet,
- senior kollégák számára szakmai előkészítő munka végzése.

Elvárások:
- ügyféllel való közvetlen kapcsolattartáshoz szükséges megfelelő fellépés,
- kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
- rendszerszemlélet,
- önálló munkavégzés,
- irodai számítógépes alkalmazások (MS Office, Excel, Word), jogtár felhasználói ismerete,
- önálló ügyfélkezelési tapasztalat.

Előnyt jelent:
- tapasztalat új építésű lakóparkok megvalósításának és értékesítésének jogi feladataiban (társasház-alapítás, generálkivitelezési szerződések, adásvételi szerződések, építési engedélyezési folyamat),
- követeléskezelésben, végrehajtásokban, felszámolási eljárásokban,
- általános kereskedelmi jogi okiratszerkesztésben,
- banki finanszírozási ügyletekben,
- M&A ügyletekben,
- B-kategóriás jogosítvány,
- angol nyelvtudás.

Kapcsolat:
Bolevácz és Vörös Ügyvédi Iroda
Kapcsolattartó: Bárány Tímea
Telefon: +36 1 354 0733
E-mail: timea.barany@bvpartners.hu
Honlap: http://www.bvpartners.hu

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzzal.