Állásajánlat: vegyes praxisú ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Budapesti, vegyes praxisú ügyvédi iroda határozatlan időre ügyvédjelöltet keres. Irodánk polgári és gazdasági (pénzügyi), valamint büntető ügyekkel is foglalkozik.

Feladatok:
- polgári ügyekben peres és nemperes képviselet ellátása, peren kívüli tárgyalások lefolytatása, megállapodások előkészítése,
- büntető ügyekben védelem ellátása, mind nyomozati, mind bírósági szakban,
- jogi kockázat menedzsment és tanácsadás (mind polgári, mind büntető ügyekben, illetve a két terület kapcsolódási pontjai mentén),
- okiratok és beadványok előkészítése, megszerkesztése,
- kapcsolattartás, egyeztetés az iroda ügyfeleivel, állandó megbízóival,
- ingatlanügyletek- és egyéb szerződések előkészítése,
- fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások kezelése,
- elektronikus cég- és változásbejegyzés eljárások,
- egyéb, klasszikus ügyvédi feladatkörbe tartozó tevékenységek.

Elvárások:
- magas fokú problémamegoldó, és önálló munkavégzésre való képesség, emellett csapatmunkára és együttműködésre való készség,
- szakmai elhivatottság, nagyfokú munkabírás,
- kiváló kommunikációs készség,
- határozott, magabiztos személyiség,
- precíz, pontos munkavégzés,
- szövegszerkesztő, táblázatkezelő és levelezőprogramok készségszintű ismerete.

Előnyt jelent:
- angol nyelvtudás,
- ügyvédi irodában szerzett gyakornoki tapasztalat.

Amit kínálunk:
- jelentős szakmai tapasztalat és tudásanyag,
- hosszú távú karrierlehetőség,
- kihívást jelentő, változatos feladatok,
- folyamatos szakmai fejlődés,
- fiatalos, dinamikus munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest (VI. kerület). Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Munkáltató: Ambrus Ügyvédi Iroda

Kapcsolat: Márkus Judit
Cím: 1065 Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 27.
E-mailmarkus.judit@ambrusiroda.hu

Jelentkezés módja és határideje: kérjük, hogy önéletrajzukat a megadott e-mail címre 2018. június 20-ig szíveskedjenek megküldeni.