Állásajánlat: vegyes praxisú ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A vegyes (büntető jog, társasági jog, dologi jog, adójog, családjog, öröklési jog, kötelmi jog) praxisú Dr. Gerencsér András Ügyvédi Irodába keresünk jó kommunikációs képességgel rendelkező ügyvédjelöltet érdemi munkavégzésre, széleskörű szakmai tapasztalatszerzési lehetőséggel.

Feladatok:
- szerződések szerkesztése,
- cégiratok előkészítése, benyújtása az elektronikus cégeljárásokban,
- bíróság, hatóság előtti képviselet,
- beadványok, levelek, okiratok szerkesztése,
- kapcsolattartás az iroda ügyfeleivel.

Elvárások:
- megszerzett jogi diploma,
- megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
- magas fokú precizitás, igényes munkavégzés,
- megbízhatóság,
- rendszerszemlélet,
- tanulásra és fejlődésre való nyitottság,
- irodai számítógépes alkalmazások (MS Office, Excel, Word),
- határozott, magabiztos fellépés,
- önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:
- ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,
- azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:
- gyakorlatorientált tudás megszerzése,
- peres képviseletben tapasztalatszerzés,
- szakvizsgára felkészítés a változatos praxisnak köszönhetően,
- szakvizsgákra 2,5 hónap fizetett szabadság engedélyezése,
- hosszú távú, szakvizsga utáni karrierlehetőség,
- jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet,
- stabilitás, kiszámíthatóság.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és a (nettó) fizetési igény megjelölésével az iroda@drgerencserandras.hu e-mail címen lehet.