Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Dr. Bajusz Krisztina Ilona Ügyvédi Iroda (irodacím: 1068 Budapest, Benczúr utca 45. IV. em. 418.) ügyvédjelöltet keres.

Irodánk specializáltan a munkajog területén működik, emellett polgári jogi és gazdasági jogi területen látunk el klasszikus ügyvédi tevékenységet.

Feladatok különösen:
– az ügyvéd tevékenységének teljes körű támogatása,
– peres képviselet elsősorban munkajogi és családjogi peres eljárásokban,
– peres beadványok szerkesztése,
– közreműködés nemperes eljárásokban (cégeljárás, civil eljárás),
– közreműködés ingatlan adásvételi szerződések lebonyolítása során,
– szerződések szerkesztése, véleményezése,
– jogi állásfoglalások készítése,
– kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal.

Elvárásaink:
– jogi egyetemi végzettség (legalább cum laude minősítéssel),
– felsőfokú angol nyelvtudás,
– MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete,
– a munkavégzéshez szükséges alkalmazások és jogi adatbázisok valós ismerete,
– terhelhetőség, nagyfokú munkabírás,
– határozott fellépés,
– önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
– megbízhatóság, pontosság, diszkréció, kreativitás.

Előnyt jelent:
– ügyvédjelölti munkakörben szerzett tapasztalat,
– munkajogi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
– széleskörű szakmai gyakorlat és tudás megszerzése,
– színvonalas munkavégzési hely,
– hosszú távú munkalehetőség,
– versenyképes juttatási csomag megegyezés szerint.

A munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület.

Jelentkezés módja: Kizárólag írásban, e-mail formájában, csatolva az önéletrajzot és egy rövid motivációs levelet. A fényképes önéletrajzokat és a motivációs leveleket az info@drbajusz.hu címre várjuk.